Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Obraz s měsícem (III.)

A63/183

Václav Hejna (1914-1985)

OBRAZ S MĚSÍCEM (III.)

1964
Monotyp na papíru, 446x342 mm (540x430 mm), značeno tužkou vlevo dole pod obrazem: název díla, pořadové č. a technika, signováno a datováno vpravo dole "V. Hejna 1964".