A63/184
Pravoslav Sovák (1926)
SACRED MOUNTAIN
Barevný lept a suchá jehla na ručním papíru, 330x395 mm (500x560 mm). Značeno v tisku „SOVAK“, recto tužkou vlevo dole číslováno „81/100“, dole uprostřed tužkou signováno.