Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Sacred mountain

A63/184

Pravoslav Sovák (1926)

SACRED MOUNTAIN

Barevný lept a suchá jehla na ručním papíru, 330x395 mm (500x560 mm). Značeno v tisku „SOVAK“, recto tužkou vlevo dole číslováno „81/100“, dole uprostřed tužkou signováno.