Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Le Balena vigehle Giona

A63/187

Jan Koblasa (1932)

LE BALENA VIGEHLE GIONA

1968
Barevná litografie na ručním papíru s vodoznakem, 465x650 mm, vpravo dole datováno tužkou "*968", vlevo dole značeno "e. a.".