A63/187
Jan Koblasa (1932)
LE BALENA VIGEHLE GIONA
1968
Barevná litografie na ručním papíru s vodoznakem, 465x650 mm, vpravo dole datováno tužkou "*968", vlevo dole značeno "e. a.".