A63/190
Josef Liesler (1912-2005)
FIGURATIVNÍ STUDIE VE STYLU PAULA GAVARNIHO (1804-1866)
Dvojice kreseb, kombinované techniky: kresba tužkou a akvarel na papíru, 418x295 mm a 400x219 mm, recto tužkou vpravo dole signováno.