Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Tanečnice (variace k novoročence 1936)

A63/205

Antonín Václav Slavíček (1895-1938)

TANEČNICE (VARIACE K NOVOROČENCE 1936)

1935
Kombinovaná technika, kresba perem kolorovaná akvarelem, na papíru, 215x150 mm (výřez pasparty), signováno a datováno vpravo dole "ANT. V. SLAVÍČEK. TELČ. 35". Autorsky paspartováno (385x280 mm). Na zadní straně autorský přípis o motivu, technice, rámování atd.