A63/205
Antonín Václav Slavíček (1895-1938)
TANEČNICE (VARIACE K NOVOROČENCE 1936)
1935
Kombinovaná technika, kresba perem kolorovaná akvarelem, na papíru, 215x150 mm (výřez pasparty), signováno a datováno vpravo dole "ANT. V. SLAVÍČEK. TELČ. 35". Autorsky paspartováno (385x280 mm). Na zadní straně autorský přípis o motivu, technice, rámování atd.