A63/207
Antoine (Anto) Carte (1886-1954)
SLEPÍ HUDEBNÍCI
20. - 30. léta 20. stol.
Litografie na ručním papíru s vodoznakem Arches, 477x550 mm (640x690 mm), vpravo dole pod obrazem tužkou signováno "Anto-Carte", vlevo dole značeno: "Epreuve hors serie".