A63/211
František Tavík Šimon (1877-1942)
NEWYORSKÁ ULICE VEČER
1927
Barevný lept na ručním papíru s vodoznakem Holland, 436x335 mm (598x444 mm), vpravo dole pod obrazem tužkou signováno "T. F. Šimon", vlevo dole značeno autorským razítkem a tužkou: "épr. d`artiste". V soupisu grafického díla uvedeno pod č. 462.
Srov.: sbírky Moravské galerie v Brně, inv. č. C 4772.