A63/212
František Tavík Šimon (1877-1942)
L'ÉPICERIE
1928
Barevný lept vernis mou a akvatinta na papíru, 300x393 mm (výřez pasparty), značeno dole v tisku monogramem "TFŠ" a signováno tužkou vpravo dole pod obrazem "T. F. Šimon". V soupisu grafického díla uvedeno pod č. 1928 AP2. Paspartováno, rámováno, zaskleno.