A63/213
Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)
ZIMNÍ KRAJINA S CHALUPAMI
Akvatinta na papíru, 175x215 mm, signováno vpravo dole tužkou „Jar. Stretti-Zamponi“ a v tisku vlevo dole „Jar. Stretti-Zamponi“. Rámováno, zaskleno.