A63/215
Samuel Prout (1783-1852)
MALOSTRANSKÝ SV. MIKULÁŠ
1833
Kolorovaná litografie na papíru, 418x278 mm (výřez pasparty), značeno vpravo dole v tisku "St. Nicholas PRAGUE", vlevo dole monogram "SP". Paspartováno, rámováno, zaskleno.