A63/218
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
PONT DE`L HYDROMEL V BRUGGÁCH
1922
Lept na papíru, 275x232 mm (440x345 mm), značeno v tisku v pravém dolním rohu "Vondrouš Bruges 1922", signováno a datováno tužkou vpravo dole pod obrazem "J. C. Vondrouš orig. 1922". Paspartováno, výřez pasparty 293x243 mm.