A63/223
Vladimír Pukl (1896-1970)
CHALUPA A DOZRÁNÍ
1915 a 1932
Dvojice dřevorytů na papíru, 180x240 mm (výřez pasparty) a 446x331 (výřez pasparty), recto tužkou vpravo dole signováno. Paspartováno, rámováno, zaskleno.