63. Fotografie a práce na papíře
Termín konání: 30. 5. 2019
Místo konání: Galerie Zezula, Thunovská 18, Praha 1, 118 00 Česká republika
Termíny výstav:
Výstava dražených objektů:
BRNO, Aukční dům Zezula, Hlinky 142c.
18. - 19. 5. 2019 od 12 do 17 hod.,
20. - 23. 5. 2019 od 12 do 19 hod.,
24. 5. 2019 od 10 do 13 hod.
Výstava dražených objektů:
PRAHA, Galerie Zezula, Thunovská 18, Praha 1.
25. 5. 2019 od 16 do 19 hod.,
26. - 29. 5. 2019 od 12 do 19 hod.,
30. 5. 2019 od 10 do 13 hod.
Dražební limity budou přijímány nejpozději do 30. 5. 2019 do 13 hod.
- 18:00 Fotografie
- Grafika a Tisky
A63/158
Karl Kruis (1851-1917)
EINIGE ANMERKUNGEN ÜBER DIE PRAKTISCHE ANALYSE
A63/159
ČTYŘI DÍLY JAR PTITZA
A63/160
El Lisickij (1890-1941)
KATALOG ERSTE RUSSISCHE KUNSTAUSSTELLUNG
A63/161
Vítězslav Nezval (1900-1950)
ŽENA V MNOŽNÉM ČÍSLE
A63/162
Vítězslav Nezval (1900-1950)
PANTOMIMA
A63/163
Vítězslav Nezval (1900-1950)
ZPÁTEČNÍ LÍSTEK
A63/164
Jindřich Štyrský (1899-1942)
JINDŘICH HEISLER (1914-1953): NA JEHLÁCH TĚCHTO DNÍ
A63/165
Pavel Šimon (1920-1958)
STENDHAL (1783-1842): ČERVENÝ A ČERNÝ
A63/166
Damien Hirst (1965)
THE GOLDEN CALF
A63/167
Jeff Koons (1955)
CELEBRATION
A63/168
Andy Warhol (1928-1987)
DVOJICE PUBLIKACÍ S AUTOGRAFY
A63/169
Andy Warhol (1928-1987)
SEA TURTLE
A63/170
Andy Warhol (1928-1987)
BIGHORN RAM
A63/171
Andy Warhol (1928-1987)
MURATTI AMBASSADOR CIGARETTES
A63/172
TIMO
MÁŠ NA MÍŇ
A63/173
Josef Hlinomaz (1914-1978)
PF 1972 (DRUŽSTEVNÍ BEJK)
A63/174
Jiří Kolář (1914-2002)
KOMPOZICE
A63/175
Svatopluk Klimeš (1944)
UBÝVÁNÍ MĚSÍCE NAD PASEKOU
A63/176
Svatopluk Klimeš (1944)
BEZ NÁZVU (Z CYKLU UBÝVÁNÍ MĚSÍCE NAD PASEKOU)
A63/177
Karel Novosad (1944)
STRAHLUNG RADIATION
A63/178
Albín Brunovský (1935-1997)
Z KYTICE SLOVENSKÝCH POHÁDEK KARLA PLICKY
A63/179
Václav Karel (1902-1969)
NEREALIZOVANÝ NÁVRH NA OBÁLKU KNIHY POVÍDÁM POHÁDKU
A63/180
Václav Karel (1902-1969)
HONZA KRÁLEM
A63/181
Václav Karel (1902-1969)
PF 1969
A63/182
Josef Šťastný (1906-1987)
BEZ NÁZVU
A63/183
Václav Hejna (1914-1985)
OBRAZ S MĚSÍCEM (III.)
A63/184
Pravoslav Sovák (1926)
SACRED MOUNTAIN
A63/185
Pravoslav Sovák (1926)
TROJICE GRAFICKÝCH LISTŮ
A63/186
Jan Koblasa (1932)
POCTA JANU PALACHOVI
A63/187
Jan Koblasa (1932)
LE BALENA VIGEHLE GIONA
A63/188
Jánuš Kubíček (1921-1993)
PO KOUPELI
A63/189
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
HLAVA DÍVKY
A63/190
Josef Liesler (1912-2005)
FIGURATIVNÍ STUDIE VE STYLU PAULA GAVARNIHO (1804-1866)
A63/191
Cyril Bouda (1901-1984)
DĚTSKÁ ILUSTRACE
A63/192
Jan Bauch (1898-1995)
POSTAVA
A63/193
Bohumír Matal (1922-1988)
FIGURA
A63/194
Bohumír Matal (1922-1988)
STUDIE HLAVY
A63/195
Bohumír Matal (1922-1988)
LOHBRÜCK
A63/196
Bohumír Matal (1922-1988)
LOHBRÜCK II
A63/197
Bohumír Matal (1922-1988)
LOHBRÜCK III
A63/198
Bohumír Matal (1922-1988)
LOHBRÜCK IV
A63/199
František Drtikol (1883-1961)
MATKA ZEMĚ
A63/200
Václav Zykmund (1914-1984)
TRAUMA PŘEDKŮ ANEB PRYČ S KULTURNÍM DĚDICTVÍM
A63/201
František Hudeček (1909-1990)
NOČNÍ CHODEC
A63/202
Jan Konůpek (1883-1950)
DON QUIJOTE VE VĚTRNÉM MLÝNĚ
A63/203
Josef Bartuška (1898-1963)
ORLÍK
A63/204
Rudolf Kubíček (1891-1983)
PLAKÁT VÝSTAVY
A63/205
Antonín Václav Slavíček (1895-1938)
TANEČNICE (VARIACE K NOVOROČENCE 1936)
A63/206
Jaroslav Král (1883-1942)
ŽENCI
A63/207
Antoine (Anto) Carte (1886-1954)
SLEPÍ HUDEBNÍCI
A63/208
Ivo Saliger (1894-1987)
SUDIČKY
A63/209
Ivo Saliger (1894-1987)
LÉKAŘ A SMRT
A63/210
Vladislav Röhling (1878-1949)
MALOSTRANSKÉ NÁMĚSTÍ
A63/211
František Tavík Šimon (1877-1942)
NEWYORSKÁ ULICE VEČER
A63/212
František Tavík Šimon (1877-1942)
L'ÉPICERIE
A63/213
Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)
ZIMNÍ KRAJINA S CHALUPAMI
A63/214
Rudolf Veit (1892-1979)
LITOMĚŘICKÉ SCHODY
A63/215
Samuel Prout (1783-1852)
MALOSTRANSKÝ SV. MIKULÁŠ
A63/216
Jaroslav Šetelík (1881-1955)
PRAŽSKÝ MOTIV
A63/217
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
ZVONICE V BRUGGÁCH
A63/218
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
PONT DE`L HYDROMEL V BRUGGÁCH
A63/219
Georges Rouault (1871-1958)
ECCE HOMO
A63/220
Jacques Villon (1875-1963)
TABLE D`ÉCHECS
A63/221
Paul Gauguin (1848-1903)
DŘEVOŘEZY
A63/222
Ettore Tito (1859-1941)
CYKLUS PĚTI SMYSLŮ
A63/223
Vladimír Pukl (1896-1970)
CHALUPA A DOZRÁNÍ
A63/224
Victor Delhez (1902-1985)
BOUWKUNST EN HEIMWEE XVI
A63/225
Victor Delhez (1902-1985)
BOUWKUNST EN HEIMWEE XXV
A63/226
František Kobliha (1877-1962)
BEZ NÁZVU
A63/227
Ludvík Kuba (1863-1956)
SYMBOLISTNÍ PORTRÉT
A63/228
Jan Adolf Brandeis (1818-1872)
MUŽ S DOPISEM
A63/229
Neznámý autor
PORTRÉT PODPLUKOVNÍKA ALEXANDERA FAIRA
A63/230
Martin Elias Ridinger (1730-1781)
STATNÝ JELEN ČTRNÁCTERÁK S KOLOUCHY
A63/231
Johann Elias Ridinger (1698-1767)
ROBUSTNÍ JELEN DVACATERÁK
A63/232
Václav Hollar (1607-1677)
TANEC SMRTI
A63/233
Václav Hollar (1607-1677)
MULIER WESTPHALICA
A63/234
Václav Hollar (1607-1677)
ILUSTRACE K EZOPOVÝM BAJKÁM
A63/235
Johannes Strada (1523-1605)
JAN COLLAERT (1566-1628): ETIOPSKÉ ŽENY VYHÁNĚJÍ SATYRA
A63/236
Johannes Strada (1523-1605)
TROJICE LOVECKÝCH VÝJEVŮ
A63/237
Sebastian Münster (1488-1552)
BEHMER KÜNIGREICH MIT BERGEN VND WAELDEN GERINGS VMB BESCHLOSSEN
A63/238
Johann Baptist Homann (1664-1724)
REGNI BOHEMIAE, DUCATUS SILESIAE, MARCHIONATUS MORAVIAE ET LUSATIAE. TABULA GENERALIS
A63/239
Louis Charles Desnos (1725-1805)
GEOLOGICKÁ MAPA SVĚTA
A63/240
Adam Huber z Riesenpachu (1545-1613)
APATÉKA DOMÁCÝ
A63/241
Matthäus Merian (1593-1650)
MARTIN ZEILLER (1589-1661): TOPOGRAPHIA BOHEMIAE, MORAVIAE ET SILESIAE
A63/242
Václav Hollar (1607-1677)
JOHN OGILBY: EZOPOVY BAJKY, ANDROCLEUS A ŽENY Z EFESU
A63/243
Gustav Parthey (1798-1872)
WENZEL HOLLAR. BESCHREIBENDES VERZEICHNISS SEINER KUPFERSTICHE
A63/244
CONSTITUTIO CRIMINALIS THERESIANA
A63/245