A64/050
KAPESNÍ HODINKY KLÍČOVÉ
Patrně Švýcarsko
před r. 1800
Jednoplášťové pánské kapesní hodinky, plášť z bílého a obroučky ze zlaceného kovu s raženým a gravírovaným dekorem. Bílý smaltovaný ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a opatřen otvorem pro nátah, Ø 5 cm. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, stříbrné kolo regulátoru, neznačeno.
Stav C.
Jdoucí, včetně klíčku.