A64/055
STŘÍBRNÉ KAPESNÍ HODINKY S POUZDREM
Švýcarsko
18. / 19. stol.
Stříbrné kapesní hodinky, celková (hrubá) hmotnost 69,95 g, Ø 4,5 cm, s ochranným pouzdrem z postříbřené a lakované mosazi. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi a opatřen dvojicí žlutých prolamovaných ruček. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, neznačeno.
Stav restaurováno.
Funkční a jdoucí, nepůvodní ciferník a nesourodé ručky.