A64/060
KAPESNÍ HODINKY
1. pol. 19. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm ze žlutého kovu, na ráfku vykládaným diamanty a na zadním víku s pestrou emailovou miniaturou dvou chlapců a květinového motivu se zlacením. Celková (hrubá) hmotnost 80,12 g, Ø 4,5 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí černých Breguet ruček a otvorem pro nátah. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, neznačeno.
Stav C.
Funkční a jdoucí.