A64/064
KAPESNÍ HODINKY SE ŠATLÉNEM
Francie / Švýcarsko
1800
Kapesní hodinky s prolamovaným šatlénem ze zlaceného bronzu, celková (hrubá) hmotnost 144,88 g, Ø 4,5 cm. Plášť hodinek s reliéfním dekorem, emaily a barevnými kamínky, na zadní straně motiv kočáru, psa a páru holubic; na vnitřní straně značeno č. 7012. Bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi, opatřen dvojicí ruček a otvorem pro nátah. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, neznačeno.
Funkční a jdoucí.