Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky

A64/080

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Švýcarsko ca 1800
Kapesní hodinky se zlatým pláštěm, celková (hrubá) hmotnost 64,79 g, Ø 4,5 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi, opatřen dvojicí černých šípových ruček a otvorem pro nátah. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, značeno číslem "3784". Stav restaurováno. Funkční, jdoucí, drobná reparace na okraji ciferníku.