A64/099
ZLATÉ BICÍ KAPESNÍ HODINKY
Posl. třetina 19. stol.
Kapesní hodinky se zlatým pláštěm s gravírovaným florálním dekorem, na vnitřní straně značeno č. "34424". Celková (hrubá) hmotnost 60,91 g, Ø 4,5 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi a opatřen dvojicí černých Breguet ruček. Strojek s válečkovým krokem a bicím mechanismem, neznačený.
Funkční a jdoucí, včetně bití a klíčku.