A64/106
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY
Anglie
60. léta 19. stol.
Zlaté tříplášťové kapesní hodinky s gravírovaným florálním dekorem, celková (hrubá) hmotnost 68,75 g, Ø 4 cm. Ciferník zlaté barvy je dělen černými římskými číslicemi, opatřen dvojicí černých šípových ruček a zdoben gravírovaným květinovým motivem v centrálním kotouči. Strojek s anglickým krokem, značen na základně č. 35549. Anglické puncovní značky, mistrovská značka "H.B". Au 750/1000.
Funkční a jdoucí.