A64/127
STŘÍBRNÉ PŘÍVĚSKOVÉ HODINKY S EMAILY
Švýcarsko
1. třetina 20. stol.
Stříbrné dámské hodinky hruškovitého tvaru, zavěšené na broži ve tvaru mašle osazené bílým kamenem, zdobeno modrým guilloché emailem, celková (hrubá) hmotnost 27,53 g, Ø ciferníku 1,2 cm. Stříbřitý miniaturní ciferník je dělen černými arabskými číslicemi a opatřen dvojicí černých prolamovaných ruček. Na vnitřní straně pláště značeno: "METRO WATCHES", "ARGENT DORÉ" a "STERLING SILVER SWISS".
Stav C.
Nefunkční, chybí korunka.