A64/139
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY S DIAMANTY
Švýcarsko
zač. 20. stol.
Zlaté kapesní hodinky, celková (hrubá) hmotnost 99,54 g, Ø 5,3 cm. Na svrchním plášti aplikace v podobě koruny osázené celkem 20 diamanty o ca 0,9 ct). Bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, opatřen samostatnou vteřinovkou a dvojicí prolamovaných ruček, značen "Systeme Glashütte". Strojek se švýcarským kotvovým krokem. Sériové číslo 171819 / 664. R-U puncovní značky Z-29.
Stav C.
Funkční a jdoucí, prasklina na ciferníku, mírná deformace pouzdra pláště.