A64/141
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY SCHAFFHAUSEN
Švýcarsko, Schaffhausen, IWC
20. léta 20. stol.
Zlaté tříplášťové kapesní hodinky, vnější plášť zdoben šachovnicovým vzorem, na vnitřní straně značeno výrobcem a č. 917385. Celková (hrubá) hmotnost 76,58 g, Ø 5 cm. Ciferník stříbrné barvy je dělen plastickými arabskými číslicemi zlaté barvy pro hodiny, opatřen dvojicí žlutých ruček a samostatnou vteřinovkou, značen: "SCHAFFHAUSEN". Strojek s přímým kotvovým krokem, levées visibles, značen výrobcem a č. 874305. Čsl. puncovní značka pro cizí zboží Z-34. Au 585/1000.
Funkční a jdoucí.