A64/145
KAPESNÍ HODINKY TISSOT
Švýcarsko, Le Locle, Tissot
20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 91,77 g, Ø 5 cm. Bílý ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny a modrými odpoledními hodnotami, opatřen dvojicí černých Breguet ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "Tissot ANTIMAGNÉTIQUE". Strojek s kotvovým krokem, značen "Tissot" a č. 465753. Na vnitřní straně pláště značeno: "ARGENTAN TISSOT C & F LOCLE 557945" a "Ch. F. Tissot & Fils Locle".
Jdoucí.