A64/146
KAPESNÍ HODINKY DOXA
Švýcarsko, Doxa
20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 88,47 g, Ø 5 cm. Bílý ciferní je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, doplněnými na vnějším okraji odpoledními hodnotami, samostatnou vteřinovkou a dvojicí černých šípových ruček, značen: "DOXA". Strojek s kotvovým krokem, značen "DOXA". Na vnitřní straně pláště značeno: "DOXA METALARGENTAN DEPOSE" a č. 2280947.
Jdoucí.