A64/147
KAPESNÍ HODINKY DOXA
Švýcarsko, Doxa
20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 201,61 g, Ø 5,5 cm (celk. 6,8 cm). Bílý ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí černých ruček a samostatnou vteřinovkou a značen: "Anti-Magnétique DOXA". Strojek s kotvovým krokem, značen "DOXA". Na vnitřní straně pláště značeno: "DOXA ARGENTAN DÉPOSÉ" a č. 519575.
Stav restaurováno.
Jdoucí.