A64/152
STOPKY
Švýcarsko, Saint-Imier, Excelsior Park
20. stol.
Plášť z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 66,82 g, Ø 4 cm. Bílý ciferník s černými a červenými arabskými číslicemi, vteřinová a minutová stupnice, značen: "EXCELSIOR PARK". Strojek s kolíčkovým krokem, na vnitřním plášti značeno: "SPORT TIMER SWISS MADE" s výjevem parkurového jezdce.
Funkční.