A64/153
SOUBOR STOJÁNKŮ NA KAPESNÍ HODINKY
Čechy, Duchcov, Eduard Eichler
posl. třetina 19. - 20. stol.
Soubor sedmi dekorativních stojanů na kapesní hodinky, v klasicistním, secesním, historizujícím, rokokovém, orientalizujícím či funkcionalistickém tvarosloví, keramika glazovaná zlacená, bronz a další kovy, samet. V. 5 - 17 cm. Siderolitový stojan s kalamářem je značen výrobcem: "EE" a č. modelu "40".
Stav A-C.