A64/161
CHRONOGRAF ACTUA
Švýcarsko, Ženeva, Actua
20. stol.
Pánské mechanické náramkové hodinky s pláštěm ze zlaceného kovu, ciferník zlaté barvy je dělen reliéfními arabskými číslicemi pro hodiny a minuty, opatřen trojicí ruček, samostatnou vteřinovkou, telemetrem, tachymetrem a stopkami, značen: "Actua GENEVE ANTIMAGNETIC". Na dně značeno: "ACTUA FOND ACIER INOXYDABLE 736". Bez pásku.
Jdoucí.