A64/163
NÁRAMKOVÉ HODINKY RADO NCC 303
Švýcarsko, Lengnau, Rado
70. léta 20. stol.
Pánské automatické náramkové hodinky, zlacená ocel (zn. PLAQUE OR L 10 M), osmihranný šířkový ciferník stříbrné barvy 2,2x3,2 cm (3,5x4 cm) bez číslic je opatřen dvojicí fosforeskujících ruček, vteřinovkou a datumářem (včetně dne v týdnu), značen logem výrobce a číslem modelu. Sériové č. G 4830338. Pásek ocelový zlacený, d. 25 cm.
Jdoucí.