A64/164
NÁRAMKOVÉ HODINKY POLJOT
Rusko, Moskva, Poljot
2. pol. 20. stol.
Pánské mechanické náramkové hodinky s pláštěm ze zlaceného žlutého kovu, béžový ciferník o Ø 3 cm je dělen černými arabskými číslicemi, opatřen dvojicí ruček a vteřinovkou a značen: "полет". Bez pásku.
Jdoucí.