A65/006
Giuseppe Antonio Alberti (1712-1768)
ISTRUZIONI PRATICHE PER L`INGEGNERO CIVILE
1761
Vel. 4°, 324 s., it., papírová vazba, hřbet se zlaceným titulem se dvěma vazy, přední i zadní strana vazby lehce poškozena. Kniha italského architekta. "Istruzioni pratiche per L`ingegnero civile O sia Perito Agrimensore, e Perito d`Acque (...)." obsahuje 37 grafických příloh. Vydáno v Benátkách roku 1761.