Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Hradčany ze Smetanova nábřeží

A65/046

Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)

HRADČANY ZE SMETANOVA NÁBŘEŽÍ

Barevná akvatinta na papíře, 405x415 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Jar. Stretti. Zamponi", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "inv". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.