A65/046
Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)
HRADČANY ZE SMETANOVA NÁBŘEŽÍ
Barevná akvatinta na papíře, 405x415 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Jar. Stretti. Zamponi", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "inv". Paspartováno, rámováno, zaskleno.