Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Varšava

A65/047

Darius Wąsowicz (1910-1973)

VARŠAVA

Akvarel na kartonu, 170x235 mm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "D. Wąsowicz". Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.