A65/048
František Kobliha (1877-1962)
POHLED NA SV. MIKULÁŠE NA MALÉ STRANĚ
Dřevoryt na papíře, 485x830 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "F. Kobliha". Paspartováno, rámováno, zaskleno.