Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nová radnice v Brně

A65/049

Julius Singer

NOVÁ RADNICE V BRNĚ

1907
Akvarel na papíře, 498x385 mm, sign. vpravo dole "Jul. Singer, Brünn, 1907.". Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.