A65/052
Karel Vik (1883-1964)
LESNÍ POLOMY
1938
Lept na papíře, 300x235 mm, zn. a dat. vpravo dole v tisku "VIK-38", sign. pod tiskem tužkou "Vik".
Rámováno, zaskleno.