Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lesní polomy

A65/052

Karel Vik (1883-1964)

LESNÍ POLOMY

1938
Lept na papíře, 300x235 mm, zn. a dat. vpravo dole v tisku "VIK-38", sign. pod tiskem tužkou "Vik". Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.