Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohled na vesnici I

A65/057

Vladimír Vašíček (1919-2003)

POHLED NA VESNICI I

1961
Kombinovaná technika - voskový pastel a akvarel na papíře, 405x580 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole tužkou "Vašíček 61". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.