A65/066
Vincent Plesnivý (1879-1944)
DĚVČE V ČEPCI
Akvarel na papíře, 485x315 mm (výřez z pasparty), celkový formát 650x460 mm, sign. vpravo nahoře "Plesnivý". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vincent Plesnivý – malíř, figuralista působící v Boršicích na Moravě. Žák pražské akademie a prof. Knirra v Mnichově. Studijně pobýval rok v Paříži.