Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stařenka s kolovrátkem

A65/068

Olga Fridrichová Steinzová (1886-1977)

STAŘENKA S KOLOVRÁTKEM

Kresba tužkou na papíře, 460x275 mm, sign. vlevo dole tužkou "Olga Fridrichová Steinzová", zn. vpravo dole autorským razítkem s monogramem "OFS". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.