A65/068
Olga Fridrichová Steinzová (1886-1977)
STAŘENKA S KOLOVRÁTKEM
Kresba tužkou na papíře, 460x275 mm, sign. vlevo dole tužkou "Olga Fridrichová Steinzová", zn. vpravo dole autorským razítkem s monogramem "OFS". Paspartováno, rámováno, zaskleno.