A65/072
Max Švabinský (1873-1962)
KYTICE
1954
Litografie na papíře, 389x299 mm, zn. v tisku vlevo dole monogramem a dat. „ŠM 54“, sign. tužkou vpravo dole „M Švabinský“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.