A65/078
Vilém Kreibich (1884-1955)
STAROMĚSTSKÝ SV. MIKULÁŠ
1936
Kresba uhlem na papíře, 510x380 mm (výřez z pasparty), celkový rozměr 710x545 mm, sign. a dat. vlevo dole "Kreibich Vilem 36".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.