A65/083
Bohumír Matal (1922-1988)
FIGURA
1986
Kresba fixem na papíře, 80x295 mm, sign. vpravo dole "Matal", dat. uprostřed dole "28/ IV 86.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.