A65/084
Jaroslav Vožniak (1933-2005)
DANTOVA KOMEDIE
Kombinovaná technika - akvarel a tuš na papíře, 410x575 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "jaroslav vožniak". Paspartováno, rámováno, zaskleno.