A65/085
Adriena Šimotová (1926-2014)
SEDÍCÍ
Litografie na papíře, 335x290 mm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Adriena Šimotová 79/83", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "13/30". Paspartováno, rámováno, zaskleno.