Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sedící ptáčník

A65/103

Anonym

SEDÍCÍ PTÁČNÍK

Olej na plátně, 61,5x45,5 cm (výřez z rámu), nesignováno. Rámováno. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 12 000 Kč